به سایت موسسه صندق بازنشستگی شرکت صنایع مس ایران خوش آمدید!

اخبار تازه

3

پیام تبریک به مناسبت راهیابی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به لیگ برتر

پیام تبریک مدیر عامل صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت راهیابی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به لیگ برتر

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی شرکت مس متن پیام مهندس حسنی مدیر عامل صندوق به این شرح است:

صعود غرور آفرین تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران را به جناب آقای دکتر  سعدمحمدی مدیر عامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران، مردم عزیز استان کرمان به ویژه مردم عزیز شهرستان رفسنجان، پیشکسوتان، هواداران، کادر فنی و مدیریتی، بازیکنان عزیز، پرسنل زحمت کش مجتمع مس سرچشمه و باشگاه صنعت مس رفسنجان تبریک می گویم.

بی شک این موفقیت بزرگ در سایه تلاش و برنامه ریزی بی وقفه مربیان، بازیکنان و دست اندرکاران ورزش صنعت مس به خصوص حمایت های بی دریغ مدیر عامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران و دیگر دست اندرکاران عزیز به دست آمد و   بار دیگر نشان داد که همدلی و هم افزایی  می تواند در همه عرصه ها هم در سنگر تولید و هم در عرصه ورزش ما را به قله های پیروزی و پیشرفت رهنمون سازد.

اینجانب ضمن تبریک این پیروزی به بازیکنان، کادر فنی تیم، اعضا محترم باشگاه صنعت مس کشور، کلیه همکاران شاغل و بازنشسته شرکت مس و به خصوص مردم شریف شهر رفسنجان، امیدوارم این موفقیت مقدمه ای برای پیروزی های بزرگتر و حضور عزت مندانه و مقتدرانه این تیم و سایر تیم های صنعت مس کشور در تمامی عرصه ها باشد. 

پر واضح است در این راه باشگاه صنعت مس رفسنجان با پتانسیل های موجود در خدمت ورزش شهر رفسنجان، استان کرمان و در نهایت در خدمت ورزش کشور است و در صورت نیاز برای خدمت به جامعه ورزشی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. 

سر بلند و سر فراز باد ایران اسلامی.

آرمان حسنی مدیر عامل